Domov / Podľa výrobcu / FLAJZAR, s.r.o.

Stavebnica 357IN laserová závora


Žiadne hodnotenie. Kód: 005843
Stavebnica 357IN laserová závora
Kategória: Stavebnice
Stav skladu: Pripravené na odoslanie (2 Ks)
Zľava 5 %
Cena pred zľavou: 18,69 €
Ušetríte: 0,93 €
17,76 €
(17,76 €/Ks)
 
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.

Stavebnica 357IN laserová závoraNová verziu obľúbenej stavebnice laserovej závory , osadené malým mikroprocesorom PIC16F629 I / P , vďaka ktorému bolo možné rozšíriť funkcie a zvýšiť spoľahlivosť .


Môžete si vybrať z dvoch režimov prevádzky :
1 ) trvalý svit laseru : pri prerušení lúča relé odpadne ( výhoda je v okamžitej reakcii a veľkom dosahu , nevýhoda je ľahké oklamanie , napr podsvietením na prijímač laserovým ukazovátkom )

2 ) impulzný režim laseru : laser bliká frekvenciou cca 5Hz . Prijímacia časť sleduje tieto záblesky av prípade vynechania alebo trvalého svitu rozpojí výstupné relé . Nemožno teda jednoduchým spôsobom oklamať .

Druhou prepojkou na plošnom spoji je možné zvoliť režim spínania relé . Buď pri prerušení lúča odpadne trvalo , resp . na celú dobu prerušenia , alebo v druhom , impulznom režime , len zopne na cca 0,8 sek

Prijímacie a riadi časť je v jednej krabičke , laser je potom v druhej . Krabička s laserom je pripojená na riadiacu časť . Rozmery krabičiek 48 x 43 x 23mm . Napájanie 12V .

Teoretický dosah závora je značný , až niekoľko stoviek metrov . Na túto vzdialenosť je ale problém závoru nastaviť. Reálne je dosah 50 - 100 metrov .
Pomocou zrkadiel je možné lúč lomiť a vytvoriť nepreniknuteľnú sieť . Zrkadlo je výhodné použiť aj v prípadoch , že nemôžeme ťahať kábel k vysielaču a umiestnime vysielač aj prijímač vedľa seba - viď . posledný obrázok .

V ponuke sú dve verzie - táto vnútorná a ešte vonkajšie . Odlišujú sa použitým laserom a rozsahom teplôt . Vnútorné prevedenie je určené pre teploty 0 až +40 ° C , vonkajšie prevedenie pre teploty -15 ° C do +40 ° C. U vonkajšia verzia je kvalitnejšia laser so zaliatymi vývody , je teda odolnejší proti vlhkosti . Vonkajšia verzia obsahuje aj priechodku pre odtienenie slnečného žiarenia .


Originálna stavebnica FLAJZAR .


Elektronická stavebnica obsahujúca kompletnú sadu súčiastok , plošný spoj a návod, prípadne ďalšie prvky podľa špecifikácie .
S týmto tovarom kupujú
Stavebnica 2720 kódový zámok s fóliovou kláves. Stavebnica 2720 kódový zámok s fóliovou kláves. Kód: 012497
Stav skladu: Pripravené na odoslanie (1 Ks)
5 %
17,03 €
Detail
Stavebnica 357EXT laserová závora Stavebnica 357EXT laserová závora Kód: 005830
Stav skladu: Pripravené na odoslanie (2 Ks)
5 %
23,73 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.