Domov / Stavebnice
Podrobné informácie o tovare

Stavebnica KP4RX 4kanál. prij.

Kód: 005800
Prijímač KP4RX s plávajúcim kódom - 4 kanály - Keeloq

Žiadne hodnotenie.
FLAJZAR, s.r.o. Výrobca: FLAJZAR, s.r.o.
Skladom 3 ks
Zľava 5%
Cena pred zľavou: 26,27 €
Ušetríte: 1,31 €
24,96 €
(24,96 €/Ks)
 


Stavebnica KP4RX 4kanál. prij.
Stavebnica 4 kanálového prijímača 433,92MHz, spolupracujúceho s kľúčenkami KVxTX (Keeloq). Prijímač je osadený procesorom Microchip, precíznym keramickým modulom AUREL a výkonovými relé. Veľmi jednoduché zostavenie - nieje treba žiadne nastavovanie a ladenie. Vysoká spoľahlivosť a široký rozsah pracovných teplôt (-20°C až +70°C).
Prijímač sa vie naučiť ľubovoľných 15 kľúčeniek KVxTX. Napájanie prijímača 12V, zaťaženie prepínacieho kontaktu výstupných relé max. 250V/10A (z bezpečnostných dôvodov odporúčame pripojiť max. 50V).
Prepojkami je možné nastaviť dva spínacie režimy relé:
- prvým stlačením tlačítka relé zopne / druhým rozopne
- relé drží po dobu držania tlačítka na vysielači (max. 25 sek.)
- kombinovaný režim, vhodný pri použití päťkanálového vysielača KV5TX. Prvé relé je zapínané prvým tlačítkom na ovládači, vypínané druhým tretím tlačítkom. Druhé relé zapínané druhým tlačítkom na vysielači a vypínané štvrtým tlačítkom. Piatym tlačítkom na vysielači je striedavo zapínané a vypínané tretie relé a po dobu držania piateho tlačítka drží štvrté relé.
Vďaka plávajúcemu kódu je konštrukcia vhodná pre aplikácie s požiadavkou na vysoký stupeň zabezpečenia a vysokú spoľahlivosť. Ponúkame aj zákazkovú úpravu programu, poprípade vývoj zariadenia podľa vašich požiadaviek.
Vďaka veľmi priaznivej cene môže byť konštrukcia využitá aj pre celkom bežné použitie: ovládanie spotrebičov, osvetlenia, čerpadiel ...
Originálna konštrukcia FLAJZAR s kompletnou podporou.
Elektronická stavebnica obsahujúca kompletnú sadu súčiastok, plošný spoj a návod, poprípade ďalšie prvky podľa špecifikácie.
Špecifikácia
Váha 0.11 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.