Domov / Stavebnice
Podrobné informácie o tovare

Stavebnica MTX1-SMA - mikromodul vysielača

Kód: 003584
MTX1-SMA - mikromodul vysielača s SMA konektorom

Žiadne hodnotenie.
FLAJZAR, s.r.o. Výrobca: FLAJZAR, s.r.o.
Skladom 1 ks
Jarné upratovanie skladu
Cena pred zľavou: 29,42 €
Ušetríte: 4,41 €
25,01 €
(25,01 €/Ks)
 


Stavebnica MTX1-SMA - mikromodul vysielača
Nová verzia obľúbených mikromodulů MTX, MRX pre diaľkové prenosy, najmä spínanie a prenosy stave najrôznejších zariadení, kontaktov, signalizácia apod

Na rozdiel od už vyrábaných modulov MTX1, MTX2 a MRX1 sú nové moduly vybavené konektorom SMA pre pripojenie externej antény (nie je súčasťou balenia).
Tým sa nielen zjednodušuje vstavba do vašich zariadení, ale je tu možnosť predĺženia dosahu pripojením antény s väčším ziskom. Popr. u prijímača antény smerovej (naše obj číslo 128).

Nové moduly so SMA konektormi sú vybavené aj novými možnosťami vyhodnocovanie vstupov. Okrem bežných módov, ako je zopnutie výstupného relé po dobu zopnutia vstupu na vysielači, alebo režim striedavého zapínania a vypínania relé, popr. impulzný režim, tu nájdete nové režimy verného prenosu stavu kontaktu:

Opis nového módu prenosu stavu kontaktu:
Vysielací moduly MTX1-SMA a MTX2-SMA majú vysokoimpedační vstup č.1. Na neho je možné pripojiť ľubovoľný bezpotenciálový kontakt, ktorý môže byť aj trvalo, v kľude zopnutý (odber sa potom pohybuje okolo 30uA).
Na prijímač je potom vysielaná len zmena stavu a tým je zachovaná dlhá životnosť napájacej batérie. Ak sa kontakt rozopne, na prijímači sa rozopne odpovedajúci výstup (možno připřadit 1 - 6). Pokiaľ sa kontakt zopne, na prijímači je odpovedajúci výstup zopnutý. Pomocou zmeny módu na vysielači možno nastaviť aj inverzný režim, popr. režim, kedy modul reaguje na ľubovoľnú zmenu (zopnutie i rozopnutie).
Ideálny pre spojenie s dvernými a okennými kontakty popr. k diaľkovému prenosu stavu ľubovolného kontaktu relé. Môže tiež slúžiť pre pripojenie k otrasovým senzorom (je vyslaná informácia o registrácii otrasov - vhodné sú naše čidlá TU), alebo k PIR senzorom. Všetko pri zachovaní minimálneho odberu prúdu z napájacej batérie.


Pre ľahkú a rýchlu realizáciu prichádzame aj s niekoľkými rozširujúcimi modulmi vstupov a výstupov:

TER6 - 6-kanálový modul svorkovnice a tlačidiel pre ľahké spojenie s vysielacím modulom MTX1-SMA alebo MTX2-SMA.

MOP6 - 6-kanálový modul galvanického oddelenia vstupov. Jednoduché pripojenie k vysielaciemu modulu MTX1-SMA, MTX2-SMA. Ideálny pre spojenie s externými zariadeniami, ktoré sú vybavené napäťovým výstupom. Rozsah vstupného napätia 5 až 24V.

REM6 - 6-kanálová reléová doska určená pre pripojenie s prijímacím modulom MRX1-SMA. Kvalitné relé Takamisawa so spínacími kontaktmi 250V/5A vám umožní priame ovládanie spotrebičov a výkonových okruhov. Napájanie dosky 12V
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.