Podrobné informácie o tovare

Stavebnica 357IN laserová závora

Kód: 005843
Stavebnica 357IN laserová závora

Žiadne hodnotenie.
FLAJZAR, s.r.o. Výrobca: FLAJZAR, s.r.o.
Skladom 2 ks
Zľava 5%
Cena pred zľavou: 18,69 €
Ušetríte: 0,93 €
17,76 €
(17,76 €/Ks)
 


Stavebnica 357IN laserová závora
Nová verziu obľúbenej stavebnice laserovej závory , osadené malým mikroprocesorom PIC16F629 I / P , vďaka ktorému bolo možné rozšíriť funkcie a zvýšiť spoľahlivosť .


Môžete si vybrať z dvoch režimov prevádzky :
1 ) trvalý svit laseru : pri prerušení lúča relé odpadne ( výhoda je v okamžitej reakcii a veľkom dosahu , nevýhoda je ľahké oklamanie , napr podsvietením na prijímač laserovým ukazovátkom )

2 ) impulzný režim laseru : laser bliká frekvenciou cca 5Hz . Prijímacia časť sleduje tieto záblesky av prípade vynechania alebo trvalého svitu rozpojí výstupné relé . Nemožno teda jednoduchým spôsobom oklamať .

Druhou prepojkou na plošnom spoji je možné zvoliť režim spínania relé . Buď pri prerušení lúča odpadne trvalo , resp . na celú dobu prerušenia , alebo v druhom , impulznom režime , len zopne na cca 0,8 sek

Prijímacie a riadi časť je v jednej krabičke , laser je potom v druhej . Krabička s laserom je pripojená na riadiacu časť . Rozmery krabičiek 48 x 43 x 23mm . Napájanie 12V .

Teoretický dosah závora je značný , až niekoľko stoviek metrov . Na túto vzdialenosť je ale problém závoru nastaviť. Reálne je dosah 50 - 100 metrov .
Pomocou zrkadiel je možné lúč lomiť a vytvoriť nepreniknuteľnú sieť . Zrkadlo je výhodné použiť aj v prípadoch , že nemôžeme ťahať kábel k vysielaču a umiestnime vysielač aj prijímač vedľa seba - viď . posledný obrázok .

V ponuke sú dve verzie - táto vnútorná a ešte vonkajšie . Odlišujú sa použitým laserom a rozsahom teplôt . Vnútorné prevedenie je určené pre teploty 0 až +40 ° C , vonkajšie prevedenie pre teploty -15 ° C do +40 ° C. U vonkajšia verzia je kvalitnejšia laser so zaliatymi vývody , je teda odolnejší proti vlhkosti . Vonkajšia verzia obsahuje aj priechodku pre odtienenie slnečného žiarenia .


Originálna stavebnica FLAJZAR .


Elektronická stavebnica obsahujúca kompletnú sadu súčiastok , plošný spoj a návod, prípadne ďalšie prvky podľa špecifikácie .
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.