Podrobné informácie o tovare

Stavebnica EMA micro alarm 12V

Kód: 008778
Stavebnica EMA micro alarm 12V

Žiadne hodnotenie.
FLAJZAR, s.r.o. Výrobca: FLAJZAR, s.r.o.
Produkt již není v prodeji

Stavebnica EMA micro alarm 12V
Revolučná GSM autoalarm pre každého motoristu . Miniatúrne rozmery a integrovaný akumulátor . Stačí zasunúť do napájacieho konektora vo vašom aute . Stráži vniknutiu , odťah , manipuláciu , náraz či zmenu polohy vozidla . Po narušení odosiela SMS alebo volá až na šesť telefónnych čísel . Jednoducho prenosný z vozidla do vozidla .

EMA je miniatúrny elektronický alarm , združujúca v jednom tele kompletnú GSM časť , senzory , záložný Li - Ion akumulátor a napájací časť 12V vrátane štandardizovaného konektoru .

Pre sprevádzkovanie stačí len vložiť SIM kartu a celé zariadenie zasunúť do napájacieho konektora ( konektor zapaľovača ) vášho vozidla . Teraz len prozvoníte . Zariadenie si automaticky uloží vaše číslo s ktorým potom komunikuje . Pre ďalšie , podrobnejšie nastavenia alebo zmeny môžete použiť jednoduché SMS príkazy alebo pripojiť pomocou USB konektora vaše PC . EMA s vami komunikuje jednoducho , intuitívne . Ľahko pridáte ďalšie telefónne čísla vašich členov rodiny alebo zamestnancov , zmeníte texty SMS , názov zariadenia , ak bude treba , nastavíte senzory ...

EMA je trvalo zasunutá v napájacom konektore ( konektor zapaľovača ) automobilu . Akonáhle vozidlo opúšťate , len krátko prozvoníte z vášho mobilu . EMA sa zaktivuje a jej senzory naklonenie , otrasov , polohy a detektora poklesu napätia v sieti , prípadne externe pripojené senzory , strážia vaše vozidlo . Pri niektorej z udalostí ( možno konfigurovať ) , ako je narušenie priestoru vozidla ( pohyb ) , naklonenie ( odťah ) , štartovanie ( detekcia poklesu napätia v palubnej sieti ) alebo neoprávneného pohybu vozidla ( GSM lokátor ) - ktorákoľvek udalosť spustí okamžité volania na prednastavené mobilné čísla , prípadne pošle SMS . Vy potom máte možnosť na diaľku priestor odpočúvať a prípadne sledovať približnú trasu vozidla.

Tento zabezpečovací systém s najjednoduchšou možnou montážou bol vyvinutý českou firmou FLAJZAR .
 
EMA pracuje v dvoch ovládacích režimoch :
Ak máte Emu zasunutú do napájacieho palubného konektora , kde je napätie aj v dobe, keď je vozidlo zaparkované ( vypnutý motor ) , ovládate zariadenie ( ARM / DISARM ) z vášho mobilu buď prezvonením alebo SMS správami .
V prípade , že je Ema inštalovaná v zásuvke , kde sa napätie 12V stratí pri vypnutí spínacej skrinky , teda v režime parkovanie , možno tento stav využiť na automatickej aktivácii stráženie ( ARM ) . Po vytiahnutí kľúča je odpočítavaný nastavený čas a po jeho uplynutí je automobil strážený . Mobilný telefón teda používate iba k deaktivácii pri opätovnom vstupe do vozidla . Napájanie zariadenia zabezpečuje vnútorné Li - Ion akumulátor .
 
unikátny miniatúrne GSM zabezpečovacie zariadenie
všetko v jednom tele
nie je nutná drahá montáž , umiestnenie zaberie pár sekúnd
určená pre ľubovoľný typ automobilu
ľahká prenosnosť z vozidla do vozidla
integrované senzory , možnosť pripojenia ďalších externých snímačov
hlási narušenie až na 6 mobilných telefónov
jednoduché ovládanie pomocou vášho mobilu
sledovanie polohy ( GSM cell tracking )
vnútorné záložný Li - Ion akumulátor
Táto verzia je testovaná v ČR . Spĺňa normy SR .
Špecifikácia
Váha 0.234 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.