Domov / Auto-moto
Podrobné informácie o tovare

Oživovač batérií 12-48V 400Ah

Kód: 015119
Oživovač batérií 12-48V 400Ah

Žiadne hodnotenie.
Tovar nie je na sklade. Termín dodania sú 2-3 dni.
48,00 €
(48,00 €/Ks)
 


Oživovač batérií 12-48V 400Ah
Sulfatácia je nežiaduci jav vyskytujúci sa u oloveného akumulátora, keď je dlhšiu dobu - rádovo dni - ponechaný v nedostatočne nabitom (prípadne vybitom) stavu. Podstatou tohto javu je postupný vznik kryštálov síranu olovnatého (PbSO4) na elektródach. Tento jav pomaly a takmer nebadateľne znižuje schopnosť batérie na prijímanie, uchovávanie a poskytovanie energie. Tento proces postupne zhoršuje funkcie batérie a spôsobí stratu kapacity, až kým batéria už nemôže dať požadovaný výkon, a tak sa batéria považuje za opotrebovanú. Avšak pomocou automatického pulzného desulfátoru batérií môžete zvrátiť tento proces rozpustením sulfátov, predĺžiť život batérie a obnoviť jej kapacitu.

FUNKCIE
Pulzný desulfátor batérií vytvára vysokofrekvenčné impulzy, ktoré rozpúšťa kryštalické sulfáty a spôsobí rozdelenie sulfátu olovnatého (PbSO4) na Pb a SO4, pričom tieto dve zložky sa vráti tam kam patrí: Pb na elektródy a SO4 do elektrolytu. Týmto obnovuje funkciu akumulátora prijímať nabíjací prúd a poskytovať vybíjací prúd.

APLIKÁCIE
• autobatérie • motocyklové batérie • lodné batérie • batérie nákladných automobilov • záložná batéria • elektrické golfové vozíky • elektrické automobily a skútre • elektrické bicykle • elektrické invalidné vozíky • UPS batérie • jednosmerné systémy elektrických rozvodní • Telekomunikačné rozbočovače • úložné systémy veterné elektrárne • úložné systémy solárny ch elektrární • DC štartovacie systémy a generátory

Pokročilá technológia
Mnoho desulfátorů používa staré technológie generovanie pulzov k ľahká desulfatizácia tejto látky batérie. Táto staršia technológia využíva ostrý vrchol pulzov, ktoré môžu byť škodlivé pre dosky batérií. Tento desulfátor používa novú metódu \"mäkkých pulzov\" a dochádza tak k rozpusteniu sulfátov, bez toho aby došlo k poškodeniu dosiek batérie. Staršie technológia vyžaduje tiež veľké cievky tak, zatiaľ čo vďaka pokročilej technológii je tento desulfátor veľmi kompaktný, ale poskytuje veľký výkon.

Nová cyklicky pulzujúca funkcie
Podobným spôsobom ako moderné pulzné nabíjačky batérií (nabíjanie - odpočinok - nabíjanie - odpočinok atď.) Cykluje aj tento desulfátor (pulzy - odpočinok - pulzy - odpočinok atď.) A optimalizuje tým proces obnovy batérie.

Výhody desulfátoru batérií:
Zvyšuje výkon batérie
Predlžuje životnosť batérie
Batéria sa nabíja rýchlejšie
Zvyšuje kapacitu batérie
Zabraňuje tvorbe sulfátov
Znižuje odparovanie

Výhody oproti konkurenčným výrobkom
Plne automatická voľba napätia: 12V, 24V, 36V, 48V
Nová metóda cyklického generovanie pulzov pre lepšie využitie kapacity
Technológia \"mäkkých pulzov\"
Funkcia automatického vypnutia, aby sa zabránilo nadmernému vybitiu batérie
Užívateľom konfigurovateľné ovládanie pre ručný výber napätia

POUŽITIE desulfátoru
Červený terminál pripojte na kladný pól batérie a čierny na záporný pól batérie. Desulfátor sa automaticky vypne, ak klesne napätie batérie.

MANUÁLNE VÝBER NAPÄTIA
Ak je napätie batérie nízke, môže zlyhať automatická voľba správneho napätia. V tomto prípade je možné ručne nastaviť požadované prevádzkové napätie stlačením tlačidla voľby napätia. Na LED displeji sa najprv zobrazí pracovné napätie, a ak chcete, môžete stlačením tlačidla zmeniť nastavené pracovné napätie. Ak stlačíte tlačidlo znova, prístroj sa prepne na ďalšiu hodnotu. Po nastavení požadovaného napätia displej sa vypne, aby sa šetrila energia batérie.

ŠPECIFIKÁCIA
Automatické nastavenie 12-48V batérie Pracovný prúd: 40 mA Špičkový prúd: 4A max. Špičkové napätie: 60-100V Pulzná frekvencia: 10,000HZ LED pre indikáciu impulzov Prúd vo vypnutom stave: <5 mA Veľkosť: 88 x 56 x 23 mm Hmotnosť: 120 g Vypínacie napätie: batéria 12V - 11V, batérie 24V - 22V, batérie 36V - 33V, batérie 48V - 44V
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.