Domov / Chémia / Cín, pájka / Pasty
Podrobné informácie o tovare

Spájkovacia pasta MICROPRINT2004 ELCHEMCO

Kód: 000822
MICROPRINT 2004 Sn62Pb36Ag2 No Clean Solder Paste - Bezoplachové spájkovacie pasty pre technológiu SMT - Flux zaradený do skupiny ROL1 - Spĺňa požiadavky triedy III - zbraňové a vojenské systémy, letectvo, život udržujúce systémy a automobilová elektroni

Žiadne hodnotenie.
Tovar nie je na sklade. Termín dodania je 2-3 dni.
25,92 €
(25,92 €/Ks)
 


Spájkovacia pasta MICROPRINT2004 ELCHEMCO
MICROPRINT 2004 Sn62Pb36Ag2
No Clean Solder Paste - Bezoplachové spájkovacie pasty pre technológiu SMT

- Flux zaradený do skupiny ROL1
- Spĺňa požiadavky triedy III - zbraňové a vojenské systémy, letectvo, život udržujúce systémy a automobilová elektronika


Všetko je iné

Spájkovacia pasta pre SMT typ MICROPRINT 2004 No Clean Solder Paste je nesesedavá, na báze kolofónie. Zaisťuje optimálnu pájitelnost a minimálne prevádzkové problémy ako pri použití ako Sn62, Sn63 tak aj bezolovnatých alternatív [Sn96 alebo Warton Lead Free TSC (Sn / Ag / Cu) majú bod topenia pri 217 oC].

Microprint je k dispozícii s veľkosťou častíc v rozsahu 15-32 um av porovnaní s tradičnými rozmermi 25-45 um alebo 25-43 um ponúka pri tlači vysokú opakovateľnosť pri všetkých veľkostiach bodov (otvorov) vrátane 0,6 mm QFP až k dolným 0, 3 mm uBGA.
Konzistentné vlastnosti
Väčšina spájkovacích pást používa gélové systémy na základe ricínového oleja (bežne je 70 až 80% ricínového oleja v gélovom systéme). S rastom produkcie sú požadované pasty pre tlač pri vyšších rýchlostiach as predĺženým časom použiteľnosti. S rastom tohto trendu vzrastá aj obsah gélu (typicky 3 až 8% vo Flux) a zároveň s tým aj obsah rozpúšťadiel pre zabezpečenie dobrej tlačovej charakteristiky as tým aj dôraz na gélové systémy zabezpečujúce opakovateľnosť.

Práce vykonávané na opakovateľnosti gélov založených na ricínový olej jasne naznačujú, že ak je gél hlavné rheologické nástroj riadenia, metódy používané na aktiváciu gélu sú len také, aké určitý gél umožní. Microprint používa systém bez ricínového oleja (100% syntetický) čím je zaistená vyššia opakovateľnosť jednotlivých dávok.

Syntetický gél použitý v Microprintu ponúka vyššiu stabilitu než akýkoľvek gél založený na ricínový olej. Pridáva tiež zlučiteľnosť Microprintu s ekologicky prijateľnými \"bezolovnatými\" aplikáciami, pretože problém s tvorbou guličiek spájky je ďalej posilňovaný so štandartnými Sn / Pb spájkami, keď sú použité bezolovnaté alternatívy.
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.