Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Auto odpuzovač kún a hlodavcov do auta

Kód: 016903 Produktové číslo: 8592932002105
Deramax®-Auto - Ultrazvukový odpuzovač-plašič kún a hlodavcov do auta

128 hodnotenie
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Skladom 1 ks
26,90 €
(26,90 €/Ks)
 


Deramax-Auto odpuzovač kún a hlodavcov do auta
Unikátny pulzný ultrazvukový odpudzovač - plašič hlodavcov a kún pre automobily vyrábaný v Českej republike. Vďaka využitiu kvalitných súčiastok a materiálov a jedinečnému riešeniu elektronickej časti. NIE JE NUTNÉ NAPÁJAŤ TENTO PRÍSTROJ Z AUTOBATÉRIE!
Unikátne vlastnosti tohto typu odpudzovača hlodavcov a kún do auta:
Vďaka prepracovanému zapojenia a použitia kvalitných súčiastok udrží jedna 9V batéria prístroj v chode po dobu až 2 rokov. Súčasne je prístroj celkom sebestačný z hľadiska napájania a nie je ho teda nutné pripájať k autobatérii, alebo inak napájať z rozvodov elektriny v aute. Celkom tak odpadá nutnosť odbornej inštalácie a možnosť straty záruky na nové vozidlo z dôvodu pripojenia cudzieho zariadenia do elektrických rozvodov vozidla. Nehrozí ani možnosť vybitia akumulátora pri dlhšej odstávke vozidla.
Využitie odpudzovača - plašiča Deramax-Auto:
Ako vyplýva z názvu tohto prístroja, Deramax-Auto je odpudzovač hlodavcov a kún do auta, ale prístroj je určený tiež pre ochranu napr. poľnohospodárskych strojov, karavanov, lodí apod. Prístroj generuje silné ultrazvukové pulzy špecifického tvaru, ktoré sú pre drobné hlodavce a kuny veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase priestor auta opustia. Kuna v aute, či hlodavec nie sú prístrojom usmrtení, ani poranení. Pokiaľ teda stojíte pred problémom „ako na kunu v aute“ je práve prístroj Deramax-Auto tým optimálnym riešením.
Komfort prevádzky odpudzovača - plašiča Deramax-Auto:
Deramax-Auto pracuje s ultrazvukovými signálmi, ktoré sú pre človeka za hranicou počuteľnosti, takže neobťažuje svoje okolie nepríjemným pískaním, či iným hlukom. Prístroj pracuje celkom automaticky a po osadení bežnej 9V batérie a umiestnení plašiča zveri do auta nie je nutné už žiadne nastavovanie. V prípade požiadavku na vypnutie prístroja je potom možné využiť vypínač.
Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovača - plašiča Deramax-Auto:
Inštalácia odpudzovača - plašiča kún a hlodavcov spočíva len v pripojení napájacej 9V batérie (bežný typ), zapnutie prístroja vstavaným spínačom a jeho umiestenie do priestoru určeného k ochrane. Pri umiestení odpudzovače do motorového priestoru auta sa odpudzovač inštaluje „napevno“ pomocou montážnych paciek (prírub), vstavaných na krytu odpudzovača. Tato plašička kún a hlodavcov do auta je odolná voči vlhkosti, viac menej odpudzovač je nutné chrániť pred priamym vplyvom stekajúcej, či striekajúcej vody.
Technické údaje odpudzovača - plašiča Deramax-Auto:
Napájanie: 9V batéria (6F22). Batéria nie je súčasťou dodávky. Jedná sa o celkom bežný typ.
Vstavaný vypínač: áno
Doba prevádzky na 1batériu: až 2 roky pri použití lítiovej batérie, 1 rok pri použití alkalickej batérie, 6 mesiacov pri použití zinko-uhlíkovej batérie
Použitie: ochrana proti hlodavcom a kunám v aute (poľnohospodárskych strojoch, obytných prívesoch, lodiach apod.)
Okolná teplota: -20°C až +60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)
VYROBENÉ V ČR!
Prečo kúpiť práve odpudzovač - plašič Deramax-Auto?
Deramax-Auto je z technického hľadiska špičkou na súčasnom trhu s batériovými odpudzovačmi škodcov do auta a to nielen v rámci ČR ale aj z globálneho hľadiska, pretože samozrejme sledujeme aj všetky podstatné zahraničné produkty tohto typu. Celkom unikátne sú jeho vlastnosti z hľadiska napájania, teda: ŽIADNE PRIPÁJANIE K AKUMULÁTOROM a DOBA VÝDRŽE NAPÁJACEJ BATÉRIE až 2ROKY (pri použití lítiového typu 9V batérie). Deramax-Auto je teda ideálna ochrana proti kunám a hlodavcom v aute.
Jedná sa skutočne o Český produkt?
Odpudzovač - plašič Deramax-Auto je vyrábaný v zhode s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba odpudzovača Deramax-Auto je riešená tiež s ohľadom na životné prostredie a možnosť jednoduchej recyklácie. Súčasťou prehlásenia o zhode je aj deklarácia RoHS kompatibility, ktorú dodržujeme a ktorá vylučuje použitie olovnatých a iných toxických materiálov. K celkovému environmentálnemu chovaniu patrí samozrejme aj korektný odvod recyklačných poplatkov a zapojenie do systému spätného odberu a využitia obalov.
Záruka vrátenia peňazí
Na odpudzovač - plašič kún a hlodavcov Deramax-Auto poskytujeme 60 dennú dobu pre jeho vyskúšanie. Pokiaľ by ste teda neboli s odpudzovačom spokojný, môžete ho do 60 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime čiastku uhradenú za tento prístroj.
Riešenie prípadných porúch prístroja
Reklamácia v prípade poruchy prístroja je riešená ihneď a to výmenou za nový prístroj!
Špecifikácia
Váha 0.072 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.