Anketa
Prijali by ste otváracie hodiny aj v sobotu?
78 % (236)
22 % (66)

Spolu hlasovalo: 302
Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Bat odpudzovač-plašič netopierov

Kód: 016913 Produktové číslo: 8592932002501
Deramax®-Bat - Ultrazvukový odpudzovač-plašič netopierov

40 hodnotenie
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Skladom 3 ks
33,00 €
(33,00 €/Ks)
 


Deramax-Bat odpudzovač-plašič netopierov
Dôležité upozornenie: k prístroju je nutné zakúpiť sieťový napájací zdroj (adaptér) 017024. Sieťový napájací zdroj 12V(kód zboží: 017024). Tento napájací zdroj sa zobrazuje aj na tejto stránke (dole pod textom) ako \"Doplnky a súvisiace\".
Kvalitný ultrazvukový odpudzovač netopierov vyrobený v Českej republike. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľko násobnou kontrolou kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu plašiča netopierov.
Využitie odpudzovača - plašiča Deramax-Bat:
Deramax-Bat je určený k využitiu ako odpudzovač – plašič netopierov. Generuje špecifické ultrazvukové signály, ktoré sú pre netopiere veľmi nepríjemné, pretože pôsobia rušivo a navyše nabúravajú ich echolokačný systém, takže po krátkom čase chránený priestor opustia a hľadajú si nové útočisko mimo priestor chránený odpudzovačom. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si netopiere na signál nezvykli a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu odpudzovača.
UPOZORNENIE: V niektorých zemiach sú určité druhy netopierov chránené, eventuálne sú chránené všetky druhy voľne žijúcich netopierov. Odporúčame Vám preto overiť si či a aké druhy netopierov sú chránené vo Vašej zemi. Právnej ochrane často nepodliehajú len samotné zvieratá, ale aj stanovištia netopierov. Napr. v Českej republike sú všetky druhy netopierov chránené zákonom č. 114/1992 Zb., o ochrane prírody a pre manipuláciu s netopiermi, alebo na zásah na ich stanovišti je treba si vyžiadať výnimku zo zákona od orgánov na ochranu prírody.
Deramax-Bat je určený pre ochranu vnútorných a vonkajších priestorov. Odpudzovač netopierov nezabíja, ani nezraňuje, len vymedzuje priestor v ktorom by sa nemali pohybovať.
Komfort prevádzky plašiča Deramax-Bat:
Deramax-Bat pracuje v kmitočtovej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadenie pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo. Súčasne nemá táto plašička na netopiere žiadny negatívny vplyv na domáce, alebo hospodárske zvieratá ako sú napr. psy, mačky, kone, hydina apod. Tento typ odpudzovača - plašiča sa bežne využíva aj v priestoroch s chovným vtáctvom. Výnimka: V priestore chránenom odpudzovačom Deramax-Bat nie je vhodné chovať škrečkov, morčatá, laboratórne myši a potkany.
Inštalácia a rozsah účinnosti plašiča Deramax-Bat:
Inštalácia odpudzovača - plašiča netopierov spočíva len v jeho umiestnení do priestoru určeného k ochrane a pripojenie napájacieho zdroja, inak pracuje celkom automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie.
Rozsah účinnosti tohto odpudzovača - plašiča netopierov, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestorov až do 500m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 21metrov v uhle cca 90stupňov. Pozn. vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľko metrov od prístroje rozšírený až na 180stupňov.
Ultrazvukový odpudzovač netopierov Deramax-Bat je možné použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, viac menej v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.
Technické údaje odpudzovača - plašiča Deramax-Bat:
Napájanie: externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V DC. (Nie je súčasťou dodávky)
Priemerný príkon: 2W (náklady na mesačnú prevádzku = len cca 0,5€)
Dosah vo vonkajších priestoroch: až 21metrov. Uhol záberu 90stupňov (180stupňov)
Okolná teplota: -20°C až +60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)
VYROBENÉ V ČR!
Prečo kúpiť práve odpudzovač – plašič netopierov Deramax-Bat?
Deramax-Bat je kvalitný ultrazvukový odpudzovač netopierov, ktorý generuje intenzívne ultrazvukové signály so špecifickým tvarom a rozsahom kmitočtov. Jedná sa o výkonné zariadenie určené k vymedzeniu pohybu netopierov v rámci chráneného priestoru.
Jedná sa skutočne o Český produkt?
Odpudzovač - plašič Deramax-Bat je vyrábaný v zhode s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba odpudzovača Deramax-Bat je riešená tiež s ohľadom na životné prostredie a možnosť jednoduchej recyklácie. Súčasťou prehlásenia o zhode je aj deklarácia RoHS kompatibility, ktorú dodržujeme a ktorá vylučuje použitie olovnatých a iných toxických materiálov. K celkovému environmentálnemu chovaniu patrí samozrejme aj korektný odvod recyklačných poplatkov a zapojenie do systému spätného odberu a využitia obalov.
Záruka vrátenia peňazí
Na odpudzovač - plašič netopierov Deramax-Bat poskytujeme 60 dennú dobu pre jeho vyskúšanie. Pokiaľ by ste teda neboli s odpudzovačom spokojný, môžete ho do 60 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime čiastku uhradenú za tento prístroj.
Riešenie prípadných porúch prístroja
Reklamácia v prípade poruchy prístroja je riešená ihneď a to výmenou za nový prístroj!
Špecifikácia
Váha 0.068 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.