Anketa
Prijali by ste otváracie hodiny aj v sobotu?
78 % (236)
22 % (66)

Spolu hlasovalo: 302
Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Bird odpudzovač-plašič vtákov

Kód: 016916 Produktové číslo: 8592932002402
Deramax®-Bird - Ultrazvukový odpudzovač-plašič vtákov

250 hodnotenie
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Skladom 3 ks
34,71 €
(34,71 €/Ks)
 


Deramax-Bird odpudzovač-plašič vtákov
Dôležité upozornenie: k prístroju je nutné zakúpiť sieťový napájací zdroj (adaptér) 017024. Sieťový napájací zdroj 12V(kód zboží: 017024). Tento napájací zdroj sa zobrazuje aj na tejto stránke (dole pod textom) ako \"Doplnky a súvisiace\".
Kvalitný ultrazvukový plašič vtákov vyrábaný v České republike. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu plašiča holubov, škorcov, vrabcov, drozdov, havranov, vrán apod.
Využitie odpudzovača - plašiča Deramax-Bird:
Deramax-Bird je určený k využitiu ako odpudzovač - plašič vtákov. Generuje špecifické ultrazvukové signály, ktoré sú pre vtáky veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase chránený priestor opúšťajú a hľadajú si nové útočisko mimo priestor chránený plašičom. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si vtáci na signál nezvykli a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu plašiča. Čo sa potom týka konkrétnych druhov vtákov, v našich podmienkach sa jedná predovšetkým o využitie ako plašič holubov, škorcov, vrabcov, drozdov, havranov, vrán apod.
Deramax-Bird je určený pre ochranu vnútorných aj vonkajších priestorov. Plašič vtákov nezabíja, ani nezraňuje, len vymedzuje priestor v ktorom by sa nemali pohybovať.
Komfort prevádzky plašiča Deramax-Bird:
Deramax-Bird pracuje v kmitočtovej oblasti, ktorá je pre človeka na hranici počuteľnosti a pri využití vo vonkajších priestoroch prístroj nepôsobí na človeka rušivo.
Pozn. Deramax-Bird je plašič vtákov, viacmenej môže mať vplyv napr. na domáce mačky, psy, alebo kone. Nie je ale nutné riešiť nejaká zvláštne opatrenia strán domácich zvierat. Celkom postačuje, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom. Odpudzovač vtákov teda vášmu domácemu zvieraťu neublíži, len sa môže zviera tomuto priestoru vyhýbať. Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ plašiča použitý na zviera zatvorené v klietke apod.
Inštalácia a rozsah účinnosti plašiča Deramax-Bird:
Inštalácia odpudzovača - plašiča vtákov spočíva len v jeho umiestnení do priestoru určeného k ochrane a pripojenie napájacieho zdroja, inak pracuje celkom automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie.
Dosah tohto odpudzovača - plašiča vtákov je vo vonkajších priestoroch až 40metrov v uhle cca 140stupňov. Pozn. vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľko metrov od prístroja rozšírený až na 180stupňov.
Ultrazvukový plašič vtákov Deramax-Bird je možné použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, viacmenej v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.
Technické údaje odpudzovača - plašiča Deramax-Bird:
Napájanie: externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V DC. (Nie je súčasťou dodávky)
Priemerný príkon: 2W (náklady na mesačnú prevádzku = len cca 0,50€)
Dosah vo vonkajších priestoroch: až 40metrov. Uhol záberu 140stupňov (180stupňov)
Okolná teplota: -20°C až +60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)
VYROBENÉ V ČR!
Prečo kúpiť práve plašič vtákov Deramax-Bird?
Deramax-Bird je kvalitný ultrazvukový plašič vtákov, ktorý generuje intenzívne ultrazvukové signály so špecifickým tvarom a rozsahom kmitočtov. Jedná sa o výkonné zariadenie určené k vymedzeniu pohybu vtákov v rámci chráneného priestoru. Najčastejším využitím tohto prístroja je jeho využitie ako plašič holubov a plašič škorcov, viacmenej bežne je využívaný aj ako plašič vrabcov, vrán, havranov apod.
Jedná sa skutočne o Český produkt?
Odpudzovač - plašič Deramax-Bird je vyrábaný v zhode s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba odpudzovača Deramax-Bird je riešená tiež s ohľadom na životné prostredie a možnosť jednoduchej recyklácie. Súčasťou prehlásenia o zhode je aj deklarácia RoHS kompatibility, ktorú dodržujeme a ktorá vylučuje použitie olovnatých a iných toxických materiálov. K celkovému environmentálnemu chovaniu patrí samozrejme aj korektný odvod recyklačných poplatkov a zapojenie do systému spätného odberu a využitia obalov.
Záruka vrátenia peňazí
Na odpudzovač - plašič Deramax-Bird poskytujeme 60 dennú dobu pre jeho vyskúšanie. Pokiaľ by ste teda neboli s odpudzovačom spokojný, môžete ho do 60 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime čiastku uhradenú za tento prístroj.
Riešenie prípadných porúch prístroja
Reklamácia v prípade poruchy prístroja je riešená ihneď a to výmenou za nový prístroj!
Špecifikácia
Váha 0.068 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
Overený zákazník z Heuréky hodnotil: Čas: 11:36 Dátum: 13.11.2017
Spĺňa svoj účel.
Overený zákazník z Heuréky hodnotil: Čas: 18:51 Dátum: 08.10.2017
Zatiaľ sa zdá, že to zaberá. viac ukáže dlhodobejšie používanie produktu.
kp hodnotil: Čas: 11:42 Dátum: 28.08.2017
Testujem ho na plašenie drozdov vo vinici, zatiaľ pozitívne.
Paľo hodnotil: Čas: 13:04 Dátum: 29.07.2016
Výrobca zavádza zákazníka nepravdivými údajmi o dosahu plašenia až 40 m (!!!)
Pri miniatúrnom výkone v skutočnosti účinok plašenia ultrazvukom sotva postačí voľakde v miestnosti. Vonku NIE !!!
-minimálne rozmery -kvalita spracovania -do vonkajších priestorov nepoužiteľný -vtákov neodplašil ani zo vzdialenosto 0,5 m