Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Cvrček odpuzovač-plašič krtkov a hryzcov

Kód: 016061 Produktové číslo: 8592932003003
Deramax®-Cvrček - Elektronický odpudzovač-plašič hlodavcov, krtkov,potkanov, myší, hadov

212 hodnotenie
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Tovar nie je na sklade. Termín dodania sú 2-3 dni.
19,38 €
(19,38 €/Ks)
 


Deramax-Cvrček odpuzovač-plašič krtkov a hryzcov
Zvukový a vibračný odpudzovač - plašič krtkov, hlodavcov apod. pre vonkajšie použitie. Pri použití kvalitných alkalických batérií prevádzka až 1 rok!!! na jednu sadu 4ks veľkých monočlánkov typ D!
Nová konštrukcia prístroja s dvojitým krytím proti vlhkosti, zaisťuje dokonalú vodotesnosť odpudzovača - plašiča a veľmi dlhú životnosť, navyše sa nám podarilo zvýšiť výkon prístroja pri predĺžení životnosti batérií. Teraz vydrží odpudzovač - plašič pracovať s jednou sadou kvalitných alkalických batérií až 1 rok!
ELEKTRONICKÝ ODPUDZOVAČ-PLAŠIČ KRTKOV A HLODAVCOV - DERAMAX-CVRČEK si získal obľubu vďaka svojej spoľahlivosti, účinnosti a nízkym prevádzkovým nákladom. Jedná sa o rýdzo Český produkt, ktorý sa v súčasnej dobe vyrába už v tretej variante. Odpudzovač - plašič produkuje zvuk a vibrácie na veľmi nízkej frekvencii, ktorá má schopnosť dobre sa šíriť zeminou a je natoľko nepríjemný pre hlodavcov žijúcich v pôde, že skoro opúšťajú priestor chránený prístrojom.
Čím sa líši prístroj Deramax-Cvrček od naprostej väčšiny iných typov záhradných odpudzovačov?
Jednak je to striktné dodržovanie nízkych kmitočtov a vibrácií, čo je dané samotnou konštrukciou elektronickej časti a tiež jeho umiestením v plastovom kryte. Dovozové typy často produkujú zvuk na kmitočtoch v ráde kHz čo je pre šírenie pôdou celkom nevhodné. Veľmi dôležitá je tiež plocha určená pre prenos zvuku a vibrácií do pôdy. Obal odpudzovača-plašiča Deramax-Cvrček tvorí plastová dóza o priemere 10cm s tenkými stenami. Takmer všetky dovozové typy sú v obale o priemere 3cm až 5cm, alebo do pôdy zasahuje len tenká tyčka, prenos zvuku a vibrácií je potom do pôdy veľmi malý a rovnako tak aj samotná účinnosť týchto odpudzovačov.
Veľká styčná plocha obalu odpudzovača Deramax-Cvrček zaisťuje dostatočný prenos zvuku a vibrácií do pôdy v celom rozsahu účinnosti.
Ľudia ani domáce zvieratá nie sú zvukom odpudzovača - plašiča rušení, lebo nad zem sa dostane len veľmi malá časť zvuku. Odpudzovač - plašič je vodotesný, nevyžaduje údržbu, len raz za cca 6 až 12 mesiacov výmenu batérií (podľa typu batérií). Účinná plocha odpudzovača - plašiča je do 1000m2 (kruh o priemere do 36metrov). Zvukové vlny a vibrácie sa šíria v kruhu okolo prístroja.
Ďalšie možnosti použitia odpudzovača krtkov Deramax - Cvrček: Naši zákazníci tento prístroj s úspechom používajú aj ako odpudzovač - plašič hadov. Hady sú citliví na vibrácie a prítomnosť tohto odpudzovača - plašiča im nesvedčí. Na základe desaťročných skúseností s predajom tohto prístroja vieme od zákazníkov, že odpudzovač krtkov Deramax-Cvrček je účinný aj proti krtonožka.
Technické údaje:
Odpudzovač - plašič Deramax-Cvrček je napájaný pomocou 4ks veľkých monočlánkov. Jedna sada \'\'klasických\'\' zinkouhlíkových batérií vydrží napájať prístroj cca 6mesiacov, pri použití kvalitných alkalických batérií je to až 1 rok. Po uložení do pôdy sa nad zem dostane slabý zvukový signál, ktorý započujete, pokiaľ budete cca 1 meter od prístroja a pomocou ktorého jednoducho zistíte, či je nutné vymeniť batérie, viac menej jedná sa o veľmi slabý zbytkový signál, ktorým nebudete na záhrade rušení. Odpudzovač - plašič sa ukladá do pôdy zvisle asi 16cm hlboko, takže časť prístroja cca 5cm zostáva nad úrovňou terénu.
Rozmery: priemer 107mm x dĺžka 195mm
VYROBENÉ V ČR
Špecifikácia
Váha 0.176 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
Palo hodnotil: Čas: 08:09 Dátum: 13.04.2018
cca. 3 týždne máme tento odpudzovač v záhrade - doteraz som nevidel žiadny nový krtinec. Zdá sa, že naozaj funguje, aj keď som bol zo začiatku skeptický (vyskúšali sme množstvo babských rád). Takže naozaj doporučujem.
Juraj hodnotil: Čas: 11:50 Dátum: 03.02.2018
Zatiaľ iba týždeň , ale krt sa neukázal , dúfam že ti vydrží
Funguje
Maroš hodnotil: Čas: 12:33 Dátum: 20.01.2018
Dúfam že sa zbavím krtov na záhradke, odpudzovač dám na jar.