Anketa
Prijali by ste otváracie hodiny aj v sobotu?
78 % (235)
22 % (65)

Spolu hlasovalo: 300
Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Kitty odpudzovač-plašič mačiek a psov

Kód: 016927 Produktové číslo: 8592932002204
Deramax®-Kitty - Ultrazvukový odpudzovač-plašič mačiek a psov

85 hodnotenie
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Skladom 1 ks
34,71 €
(34,71 €/Ks)
 


Deramax-Kitty odpudzovač-plašič mačiek a psov
Dôležité upozornenie: k prístroju je nutné zakúpiť sieťový napájací zdroj (adaptér) 017024. Sieťový napájací zdroj 12V(kód zboží: 017024). Tento napájací zdroj sa zobrazuje aj na tejto stránke (dole pod textom) ako \"Doplnky a súvisiace\".
Využitie odpudzovača - plašiča Deramax-Kitty:
Odpudzovač - plašič Deramax-Kitty je určený k využitiu ako odpudzovač - plašič mačiek a psov. Generuje špecifické ultrazvukové signály, ktoré sú pre mačky a psov veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase chránený priestor opustia a hľadajú si nové útočisko mimo priestor chránený odpudzovačom. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si mačky a psy na signál nezvykli a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu odpudzovača.
Deramax-Kitty je určený pre ochranu vnútorných aj vonkajších priestorov. Odpudzovač mačky a psy nezabíja, ani nezraňuje, len vymedzuje priestor v ktorom by sa nemali pohybovať.
Komfort prevádzky odpudzovača - plašiča Deramax-Kitty:
Deramax-Kitty pracuje v kmitočtovej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadení pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo.
Pozn. Deramax-Kitty je odpudzovač túlavých mačiek a psov a ako taký má samozrejme aj vplyv na domáce mačky, či psov. Nie je ale nutné riešiť nejaké zvláštne opatrenia v rámci domácich zvierat. Celkom postačuje, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom. Odpudzovač mačiek a psov teda vášmu domácemu zvierati neublíži, len sa bude zviera tomuto priestoru vyhýbať. Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ odpudzovača použitý na zviera zatvorené v klietke apod.
Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovača - plašiča Deramax-Kitty:
Inštalácia odpudzovača - plašiča mačiek a psov spočíva len v jeho umiestnení do priestoru určeného k ochrane a pripojení napájacieho zdroja, inak pracuje celkom automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie.
Rozsah účinnosti tohto odpudzovača - plašiča mačiek a psov, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestorov až do 250m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 12metrov v uhle cca 120stupňov. Pozn. vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľko metrov od prístroja rozšírený až na 180stupňov.
Ultrazvukový odpudzovač mačiek a psov Deramax-Kitty je možné použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, viacmenej v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.
Technické údaje odpudzovača - plašiča Deramax-Kitty:
Napájanie: externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V DC. (Nie je súčasťou dodávky)
Priemerný príkon: 2W (náklady na mesačnú prevádzku = len cca 0,50€)
Dosah vo vnútorných priestoroch: podľa členitosti až 250m2
Dosah vo vonkajších priestoroch: 12metrov. Uhol záberu 120stupňov (180stupňov)
Okolná teplota: -20°C až +60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)
VYROBENÉ V ČR!
Prečo kúpiť práve odpudzovač - plašič Deramax-Kitty?
Deramax-Kitty je kvalitný ultrazvukový odpudzovač mačiek a psov, ktorý generuje intenzívne ultrazvukové signály so špecifickým tvarom a rozsahom kmitočtov. Jedná sa o výkonne zariadenie určené k vymedzeniu pohybu mačiek a psov v rámci chráneného priestoru.
Jedná sa skutočne o Český produkt?
Odpudzovač - plašič Deramax-Kitty je vyrábaný v zhode s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba odpudzovača Deramax-Kitty je riešená tiež s ohľadom na životné prostredie a možnosť jednoduchej recyklácie. Súčasťou prehlásenia o zhode je aj deklarácia RoHS kompatibility, ktorú dodržujeme a ktorá vylučuje použitie olovnatých a iných toxických materiálov. K celkovému environmentálnemu chovaniu patrí samozrejme aj korektný odvod recyklačných poplatkov a zapojenie do systému spätného odberu a využitia obalov.
Záruka vrátenia peňazí
Na odpudzovač - plašič Deramax-Kitty poskytujeme 60 dennú dobu pre jeho vyskúšanie. Pokiaľ by ste teda neboli s odpudzovačom spokojný, môžete ho do 60 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime čiastku uhradenú za tento prístroj.
Riešenie prípadných porúch prístroja
Reklamácia v prípade poruchy prístroja je riešená ihneď a to výmenou za nový prístroj!
Špecifikácia
Váha 0.068 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
Overený zákazník z Heuréky hodnotil: Čas: 12:04 Dátum: 02.10.2016
účinný