Anketa
Prijali by ste otváracie hodiny aj v sobotu?
85 % (69)
15 % (12)

Spolu hlasovalo: 81
Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Klasik odpudzovač-plašič kún a hlodavcov

Kód: 016930 Produktové číslo: 8592932004000
Deramax®-Klasik - Ultrazvukový odpudzovač-plašič kún a hlodavcov

510 hodnotenie
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Tovar nie je na sklade. Termín dodania sú 2-3 dni.
23,00 €
(23,00 €/Ks)
 


Deramax-Klasik odpudzovač-plašič kún a hlodavcov
Kvalitný pulzný ultrazvukový odpudzovač - plašič hlodavcov a kún vyrábaný v Českej republike. Táto verzia je už treťou generáciou tohto prístroja obľúbeného predovšetkým vďaka jeho spoľahlivosti a vysokej účinnosti. Nová varianta prináša niektoré zásadné vylepšenia, ako je vyššia odolnosť voči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyžarovania ultrazvukového signálu. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnú kontrolou kvality zaisťuje jeho dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.
Pozn. Deramax-Klasik je batériová verzia odpudzovača. Pokiaľ je v mieste plánovaného využitia odpudzovača - plašiča k dispozícii elektrický prúd, potom vždy odporúčame radšej využiť niektorú z výkonnejších variánt s napájaním pomocou sieťového zdroja, pretože tieto varianty disponujú niekoľkonásobne vyšším výkonom oproti batériovým verziám. Pokiaľ máte teda k dispozícii zásuvku, odporúčame proti kunám, alebo hlodavcom použiť výkonnejší prístroj Deramax-Profi, alebo Deramax-Plus.
Využitie odpudzovača - plašiča Deramax-Klasik:
Odpudzovač - plašič Deramax-Klasik slúži k ochrane priestoru, v ktorom je umiestnený pred hlodavcami a kunami. Je teda možné ho využiť ako odpudzovač - plašič myší, potkanov, kún a lasičiek. Generuje špecifické pulzy na vysokom ultrazvukovom kmitočte, ktoré sú pre drobné hlodavce a kuny veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase chránený priestor opúšťajú a hľadajú si nové útočisko v iných objektoch, ktoré nie sú chránené.
Odpudzovač - plašič Deramax-Klasik je vhodný predovšetkým pre ochranu menších obytných, alebo komerčných priestorov. Vzhľadom k tomu, že prístroj škodcov nezabíja, nedochádza pri jeho využití k žiadnemu zabíjaniu myší či kún.
Komfort prevádzky odpudzovača - plašiča Deramax-Klasik:
Deramax-Klasik pracuje v kmitočtovej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadenie pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo. Súčasne nemá táto plašička na kuny a hlodavce žiadny negatívny vplyv na domáce, alebo hospodárske zvieratá ako sú napr. psy, mačky, kone, hydina apod. Tento typ odpudzovača - plašiča sa bežne využíva aj v priestoroch s chovným vtáctvom. Výnimka: v priestore chránenom odpudzovačom Deramax-klasik nie je vhodné chovať škrečkov, morčatá, laboratórne myši a potkany.
Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovača - plašiča Deramax-Klasik:
Inštalácia odpudzovača - plašiča kún a hlodavcov spočíva len v pripojení napájacej 9V batérie (bežný typ) a jeho umiestnenie do priestoru určeného k ochrane. Ďalej pracuje prístroj celkom automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie. V prípade požiadavku na vypnutie prístroja je potom možné využiť vypínač.
Rozsah účinnosti tohto odpudzovača - plašiča kún a hlodavcov, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestorov až do 150m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 11metrov v uhle cca 100stupňov. Pozn. vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľko metrov od prístroja rozšírený až na 180 stupňov.
Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov Deramax-Klasik je možné použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, viacmenej v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.
Technické údaje odpudzovača - plašiča Deramax-Klasik:
Napájanie: 9V batéria (6F22). Batéria nie je súčasťou dodávky. Jedná sa o celkom bežný typ.
Vstavaný vypínač: áno
Doba prevádzky na 1batériu: až 2 roky pri použití lítiovej batérie, 1 rok pri použití alkalickej batérie, 6 mesiacov pri použití zinko-uhlíkovej batérie
Dosah vo vnútorných priestoroch: podľa členitosti až 150m2
Dosah vo vonkajších priestoroch: 11 metrov. Uhol záberu 100stupňov (180stupňov)
Okolná teplota: -20°C až +60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)
VYROBENÉ V ČR!
Prečo kúpiť práve odpudzovač - plašič Deramax-Klasik?
Deramax-Klasik je z technického hľadiska špičkou na súčasnom trhu s batériovými odpudzovačmi škodcov a to nielen v rámci ČR ale aj z globálneho hľadiska, pretože samozrejme sledujeme aj všetky podstatné zahraničné produkty tohto typu. V prípade zakúpenia tohto odpudzovača - plašiča teda nie je nutné mať obavy, že ste si zakúpili len plastovú krabičku s placebo efektom.
Jedná sa skutočne o Český produkt?
Odpudzovač - plašič Deramax-Klasik je vyrábaný v zhode s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba odpudzovača Deramax-Klasik je riešená tiež s ohľadom na životné prostredie a možnosť jednoduchej recyklácie. Súčasťou prehlásenia o zhode je aj deklarácia RoHS kompatibility, ktorú dodržujeme a ktorá vylučuje použitie olovnatých a iných toxických materiálov. K celkovému environmentálnemu chovaniu patrí samozrejme aj korektný odvod recyklačných poplatkov a zapojenie do systému spätného odberu a využitia obalov.
Záruka vrátenia peňazí
Na odpudzovač - plašič Deramax-Klasik poskytujeme 60 dennú dobu pre jeho vyskúšanie. Pokiaľ by ste teda neboli s odpudzovačom spokojný, môžete ho do 60 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime čiastku uhradenú za tento prístroj.
Riešenie prípadných porúch prístroja
Reklamácia v prípade poruchy prístroja je riešená ihneď a to výmenou za nový prístroj!
Špecifikácia
Váha 0.072 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
domco hodnotil: Čas: 09:48 Dátum: 10.04.2018
Neviem zhodnotiť tovar, nakoľko je zapnutý len asi dva týždne, uvidím po čase výsledky.. Kúpil som ho kvôli cene a recenziám.