Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Leon 0230 odpudzovač-plašič divokej zvery

Kód: 016938 Produktové číslo: 8592932002303
Deramax®-Leon - Ultrazvukový odpudzovač-plašič divokej zvery

68 hodnotenie
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Skladom 1 ks
34,71 €
(34,71 €/Ks)
 


Deramax-Leon 0230 odpudzovač-plašič divokej zvery
Dôležité upozornenie: k prístroju je nutné zakúpiť sieťový napájací zdroj (adaptér) 017024. Sieťový napájací zdroj 12V (kód: 017024). Tento napájací zdroj sa zobrazuje aj na tejto stránke (dole pod textom) ako \"Doplnky a súvisiace\".
Kvalitný ultrazvukový odpudzovač divokej zvery vyrábaný v Českej republike. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnej kontrole kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu odpudzovača zvery resp. srnčej, jelenej, danielej zvere, divokých prasiat, líšiek, jazvecov, zajacov apod.
Využitie odpudzovača - plašiča Deramax-Leon:
Odpudzovač - plašič Deramax-Leon je určený k využitiu ako odpudzovač - plašič divokej zvery. Generuje špecifické ultrazvukové signály, ktoré sú pre danú divokú zver nepríjemné, takže táto po krátkom čase chránený priestor opustí a hľadá si nové útočisko mimo priestor chránený odpudzovačom. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si zver na signál nezvykla a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu odpudzovača.
Deramax-Leon je určený pre ochranu vnútorných aj vonkajších priestorov. Odpudzovač divokú zver nezabíja, ani nezraňuje, len vymedzuje priestor v ktorom by sa nemala pohybovať.
Komfort prevádzky odpudzovača - plašiča Deramax-Leon:
Deramax-Leon pracuje v kmitočtovej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadení pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo.
Pozn. Deramax-Leon je odpudzovač divokej zvery, viacmenej môže mať vplyv napr. na domáce mačky, psov, alebo kone. Nie je ale nutné riešiť nejaké zvláštne opatrenia stránenia domácich zvierat. Celkom postačuje, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom. Odpudzovač divokej zvery teda vášmu domácemu zvieraťu neublíži, jen sa môže zviera tomuto priestoru vyhýbať. Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ odpudzovača použitý na zviera zatvorené v klietke apod.
Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovača - plašiča Deramax-Leon:
Inštalácia odpudzovača - plašiča zvery spočíva len v jeho umiestení do priestoru určeného k ochrane a pripojenie napájacieho zdroje, inak pracuje celkom automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie.
Rozsah účinnosti tohto odpudzovača - plašiča divokej zvery, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestoru až do 600m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 25metrov v uhle cca 120stupňov. Pozn. vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľko metrov od prístroja rozšírený až na 180stupňov.
Ultrazvukový odpudzovač divokej zvery Deramax-Leon je možné použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, viacmenej v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.
Technické údaje odpudzovača - plašiča Deramax-Leon:
Napájanie: externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V DC. (Nie je súčasťou dodávky)
Priemerný príkon: 2W (náklady na mesačnú prevádzku = len cca 0,50€)
Dosah vo vnútorných priestoroch: podľa členitosti až 600m2
Dosah vo vonkajších priestoroch: 25metrov. Uhol záberu 120stupňov (180stupňov)
Okolná teplota: -20°C až +60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)
VYROBENÉ V ČR!
Prečo kúpiť práve odpudzovač – plašič Deramax-Leon?
Deramax-Leon je kvalitný ultrazvukový odpudzovač srnčej, jelenej, danielej zvery, divokých prasiat, líšiek, jazvecov, zajacov apod. ktorý generuje intenzívne ultrazvukové signály so špecifickým tvarom a rozsahom kmitočtov. Jedná sa o výkonné zariadenie určené k vymedzeniu pohybu divokej zvery v rámci chráneného priestoru.
Jedná sa skutočne o Český produkt?
Odpudzovač - plašič Deramax-Leon je vyrábaný v zhode s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba odpudzovača Deramax-Leon je riešená tiež s ohľadom na životné prostredie a možnosť jednoduchej recyklácie. Súčasťou prehlásenia o zhode je aj deklarácia RoHS kompatibility, ktorú dodržujeme a ktorá vylučuje použitie olovnatých a iných toxických materiálov. K celkovému environmentálnemu chovaniu patrí samozrejme aj korektný odvod recyklačných poplatkov a zapojenie do systému spätného odberu a využitia obalov.
Záruka vrátenia peňazí
Na odpudzovač - plašič divokej zvery Deramax-Leon poskytujeme 60 dennú dobu pre jeho vyskúšanie. Pokiaľ by ste teda neboli s odpudzovačom spokojný, môžete ho do 60 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime čiastku uhradenú za tento prístroj.
Riešenie prípadných porúch prístroja
Reklamácie v prípade poruchy prístroja riešime ihneď a to výmenou za nový prístroj!
Špecifikácia
Váha 0.068 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.