Anketa
Prijali by ste otváracie hodiny aj v sobotu?
78 % (239)
22 % (66)

Spolu hlasovalo: 305
Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Plus 0410-odpudzovač kún a hlodavcov

Kód: 016978 Produktové číslo: 8592932004109
Deramax-Plus-Ultrazvukový odpudzovač-plašič kún a hlodavcov

Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Skladom 4 ks
26,79 €
(26,79 €/Ks)
 


Deramax-Plus 0410-odpudzovač kún a hlodavcov
Dôležite upozornenie: k prístroju je nutné zakúpiť sieťový napájací zdroj (adaptér) 017024. Sieťový napájací zdroj 12V (kód: 017024). Tento napájací zdroj sa zobrazuje aj na tejto stránke (dole pod textom) ako \"Doplnky a súvisiace\".
Kvalitný ultrazvukový odpudzovač - plašič hlodavcov a kún vyrábaný v Českej republike. Táto verzia je už tretia generácia tohto prístroja obľúbeného predovšetkým vďaka jeho spoľahlivosti a vysokej účinnosti. Nová varianta prináša niektoré zásadné vylepšenia ako je vyššia odolnosť voči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyžarovania ultrazvukového signálu. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje jeho dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.
Využitie odpudzovača -plašiča Deramax-Plus:
Odpudzovač - plašič Deramax-Plus slúži k ochrane priestoru v ktorom je umiestnený pred hlodavcami a kunami. Je teda možné ho využiť ako odpudzovač - plašič myší, potkanov, kún a lasičiek. Generuje špecifické ultrazvukové signály na vysokom ultrazvukovom kmitočte, ktoré sú pre drobné hlodavce a kuny veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase chránený priestor opúšťa a hľadajú si nové útočisko v iných objektoch, ktoré nie sú chránené. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si hlodavce (alebo kuna a lasička) na signál nezvykli.
Odpudzovač - plašič Deramax-Plus je vhodný pre ochranu obytných aj komerčných priestorov. Jedná sa teda o univerzálne zariadenie, ktoré je možné umiestniť ako do bytu, tak aj do predajní, alebo skladov potravín apod. Vzhľadom k tomu, že prístroj škodcov nezabíja, nedochádza pri jeho využitiu k žiadnemu zabíjaniu myší či kún.
Komfort prevádzky odpudzovača - plašiča Deramax-Plus:
Deramax-Plus pracuje v kmitočtovej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadení pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo. V súčasnej dobe nemá táto plašička na kuny a hlodavcov žiadny negatívny vplyv na domáce, alebo hospodárske zvieratá ako sú napr. psy, mačky, kone, hydina apod. Tento typ odpudzovača - plašiča sa bežne využíva aj v priestoroch s chovným vtáctvom. Výnimka: v priestore chránenom odpudzovačom Deramax-Plus nie je vhodné chovať škrečky, morčatá, laboratórne myši a potkany.
Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovača - plašiča Deramax-Plus:
Inštalácia odpudzovača - plašiča kún a hlodavcov spočíva len v jeho umiestnení do priestoru určeného k ochrane a pripojení napájacieho zdroja, inak pracuje celkom automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie.
Rozsah účinnosti tohto odpudzovača - plašiča kún a hlodavcov, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestorov až do 250m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 15metrov v uhle cca 100stupňov. Pozn. vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľko metrov od prístroja rozšírený až na 180stupňov.
Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov Deramax-Plus je možné použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, viacmenej v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.
Technické údaje odpudzovača - plašiča Deramax-Plus:
Napájanie: externí sieťový stabilizovaný zdroj 12V DC. (Nie je súčasťou dodávky)
Priemerný príkon: 1,5W (náklady na mesačnú prevádzku = len cca 0,50€)
Dosah vo vnútorných priestoroch: podľa členitosti až 250m2
Dosah vo vonkajších priestoroch: 15metrov. Uhol záberu 100stupňov (180stupňov)
Okolná teplota: -20°C až +60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)
VYROBENÉ V ČR!
Prečo kúpiť práve odpudzovač - plašič Deramax-Plus?
Deramax-Plus je kvalitný ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, ktorý generuje intenzívne ultrazvukové signály so špecifickým tvarom a v takom rozsahu kmitočtov, ktoré nemajú vplyv na bežné domáce, alebo hospodárske zvieratá.
V prípade zakúpenia tohto odpudzovača - plašiča teda nie je nutné mať obavy, že ste si kúpili len plastovú krabičku s placebo efektom.
Jedná sa skutočne o Český produkt?
Odpudzovač - plašič Deramax-Plus je vyrábaný v zhode s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba odpudzovača Deramax-Plus je riešená tiež s ohľadom na životné prostredie a možnosť jednoduchej recyklácie. Súčasťou prehlásenia o zhode je aj deklarácia RoHS kompatibility, ktorú dodržujeme a ktorá vylučuje použitie olovnatých a iných toxických materiálov. K celkovému environmentálnemu chovaniu patrí samozrejme aj korektný odvod recyklačných poplatkov a zapojenie do systému spätného odberu a využitie obalov.
Záruka vrátenia peňazí
Na odpudzovač - plašič kún a hlodavcov Deramax-Plus poskytujeme 60 dennú dobu pre jeho vyskúšanie. Pokiaľ by ste teda neboli s odpudzovačom spokojný, môžete ho do 60 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime čiastku uhradenú za tento prístroj.
Riešenie prípadnej poruchy prístroja
Reklamáciu v prípade poruchy prístroja riešime ihneď a to výmenou za nový prístroj!
Špecifikácia
Váha 0.068 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.