Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Profi - Odpudzovač kún a hlodavcov

Kód: 016986 Produktové číslo: 8592932004406
Deramax-Profi - Ultrazvukový odpudzovač-plašič kún a hlodavcov

251 hodnotenie
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Skladom 4 ks
34,56 €
(34,56 €/Ks)
 


Deramax-Profi - Odpudzovač kún a hlodavcov
JEDNÁ SA O CELKOM NOVÚ VERZIU PRÍSTROJA DERAMAX-PROFI S MNOHO VYLEPŠENÍMY VLASTNOSŤAMI A EŠTE VYŠŠÍM VÝKONOM, AKO PREDCHOZIA VARIANTA!
Dôležité upozornenie: k prístroju je nutné zakúpiť sieťový napájací zdroj (adaptér) 017024. Sieťový napájací zdroj 12V (kód zboží: 017024). Tento napájací zdroj sa zobrazuje aj na tejto stránke (dole pod textom) ako \" Doplnky a súvisiace\".
Špičkový ultrazvukový odpudzovač vyrábaný v Českej republike. Najvýkonnejší odpudzovač - plašič z rady Deramax. Táto verzia je už tretí generáciou tohto prístroja obľúbeného predovšetkým vďaka jeho spoľahlivosti a vysokej účinnosti. Nová varianta prináša niektoré zásadné vylepšenia ako je vyššia odolnosť voči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyžarovania ultrazvukového signálu. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnú kontrolou kvality zaisťuje jeho dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.
Využitie odpudzovača - plašiča Deramax-Profi:
Odpudzovač - plašič Deramax-Profi slúži k ochrane priestoru v ktorom je umiestnený pred hlodavcami a kunami. Je teda možné ho využiť ako odpudzovač - plašič myší, potkanov, kún a lasičiek. Generuje špecifické ultrazvukové signály na vysokom ultrazvukovom kmitočte, ktoré sú pre drobné hlodavce a kuny veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase chránený priestor opúšťajú a hľadajú si nové útočisko v iných objektoch, ktoré nie sú chránené. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si hlodavce (alebo kuna a lasička) na signál nezvykli a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu odpudzovača.
Vzhľadom k vysokému výkonu je odpudzovač - plašič Deramax-Profi vhodný aj pre ochranu rozsiahlych obytných priestorov, alebo pre ochranu komerčných objektov ako sú sklady, dielne, kancelárie, výrobne potravín, kuchyne, reštaurácie apod. Jedná sa teda o univerzálne zariadenie, ktoré je možné umiestniť ako do bytu, tak aj do predajní, alebo skladov potravín apod. Vzhľadom k tomu, že prístroj škodcov nezabíja, nedochádza pri jeho využití k žiadnemu likvidácii myší či kún.
Komfort prevádzky odpudzovača - plašiča Deramax-Profi:
Deramax-Profi pracuje v kmitočtovej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadenie pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo. V súčasnej dobe nemá táto plašička na kuny a hlodavcov žiadny negatívny vplyv na domáce, alebo hospodárske zvieratá ako sú napr. psy, mačky, kone, hydina apod. Tento typ odpudzovača - plašiča sa bežne využíva aj v priestoroch s chovným vtáctvom. Výnimka: v priestore chránenom odpudzovačom Deramax-Profi nie je vhodné chovať škrečkov, morčatá, laboratórne myši a potkany.
Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovača - plašiča Deramax-Profi:
Inštalácia odpudzovača - plašiča kún a hlodavcov spočíva len v jeho umiestnení do priestoru určeného k ochrane a pripojení napájacieho zdroja, inak pracuje celkom automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie.
Rozsah účinnosti tohto odpudzovača - plašiča kún a hlodavcov, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestorov až do 500m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 21metrov v uhle cca 100stupňov. Pozn. vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľko metrov od prístroja rozšírený až na 180stupňov.
Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov Deramax-Profi je možné použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, viacmenej v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.
Technické údaje odpudzovača - plašiča Deramax-Profi:
Napájanie: externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V DC. (Nie je súčasťou dodávky)
Priemerný príkon: 2W (náklady na mesačnú prevádzku = len cca 0,50€)
Dosah vo vnútorných priestoroch: podľa členitosti až 500m2
Dosah vo vonkajších priestoroch: 21 metrov. Uhol záberu 100stupňov (180stupňov)
Okolná teplota: -20°C až +60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)
VYROBENÉ V ČR!
Prečo kúpiť práve odpudzovač - plašič Deramax-Profi?
Deramax-Profi je z technického hľadiska špičkou na súčasnom trhu s odpudzovačmi škodcov a to nielen v rámci ČR ale aj z globálneho hľadiska, pretože samozrejme sledujeme aj všetky podstatné zahraničné produkty tohto typu. V súčasnej dobe je teda prístroj Deramax-Profi jedným z najvýkonnejších, ak nie celkom najvýkonnejší odpudzovač - plašič tohto typu na Európskom trhu. V prípade zakúpenia tohto odpudzovača - plašiča teda nie je nutné mať obavy, že ste si kúpili len plastovú krabičku s placebo efektom. Pokiaľ by ste ale predsa len (a to z akéhokoľvek dôvodu) neboli spokojný, poskytujeme na tento produkt 60 dennú dobu na vyskúšanie a do 60 dní od zakúpenia ho teda môžete vrátiť aj bez udania dôvodu a my Vám vrátime čiastku uhradenú za prístroj.
Jedná sa skutočne o Český produkt?
Odpudzovač - plašič Deramax-Profi je vyrábaný v zhode s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. V rámci skúšok na EMC má tento produkt certifikát z Elektrotechnického skúšobného ústavu. Výroba odpudzovača Deramax-Profi je riešená tiež s ohľadom na životné prostredie a možnosť jednoduchej recyklácie. Súčasťou prehlásenia o zhode je aj deklarácia RoHS kompatibility, ktorú dodržujeme a ktorá vylučuje použitie olovnatých a iných toxických materiálov. K celkovému environmentálnemu chovaniu patrí samozrejme aj korektný odvod recyklačných poplatkov a zapojenie do systému spätného odberu a využitie obalov.
Riešenie prípadných porúch prístroja
Reklamácie v prípade poruchy prístroja riešime ihneď a to výmenou za nový prístroj!
Špecifikácia
Váha 0.068 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
ach jaj hodnotil: Čas: 14:53 Dátum: 06.11.2017
zatiaľ neviem , lebo predpokladaná dodacia lehota nesúhlasila s termínom dodania :)