Anketa
Prijali by ste otváracie hodiny aj v sobotu?
91 % (10)
9 % (1)

Spolu hlasovalo: 11
Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Deramax-Trap 0200 - Odpudzovač divokej zvery

Kód: 016987 Produktové číslo: 8592932002006
Deramax-Trap - Ultrazvukový odpudzovač-plašič divokej zvery

Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Deramax
Záruka: 2 roky
Skladom 1 ks
22,80 €
(22,80 €/Ks)
 


Deramax-Trap 0200 - Odpudzovač divokej zvery
Kvalitný impulzný ultrazvukový odpudzovač - plašič divoké zvery vyrábaný v Českej republike. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu odpudzovača zvery resp. srnčej, jelenej, dančej zvery, divokých prasiat, líšiek, jazvecov, zajacov apod.
Pozn. Deramax-Trap je batériová verzia odpudzovača. Pokiaľ je v mieste plánovaného využitia odpudzovača - plašiča k dispozícii elektrický prúd, tak odporúčame využiť výkonnejšiu variantu odpudzovača divokej zvery a to Deramax-Leon s napájaním pomocou sieťového zdroja. Odpudzovače napájané sieťovým zdrojom disponujú niekoľkonásobne vyšším výkonom oproti batériovým verziám. Pokiaľ máte teda k dispozícii zásuvku, odporúčame proti divokej zvery použiť výkonnejší prístroj Deramax-Leon.
Využitie odpudzovača - plašiča Deramax-Trap:
Odpudzovač - plašič Deramax-Trap je určený k využitiu ako odpudzovač - plašič divokej zvery. Generuje špecifické pulzy v oblasti ultrazvukových kmitočtov, ktoré sú pre danú divokú zver nepríjemné, takže táto po krátkom čase chránený priestor opúšťa a hľadá si nové útočisko mimo priestor chránený odpudzovačom.
Deramax-Trap je určený pre ochranu vnútorných aj vonkajších priestorov. Odpudzovač divokej zvery nezabíja, ani nezraňuje, len vymedzuje priestor v ktorom by sa nemala pohybovať.
Komfort prevádzky odpudzovača - plašiča Deramax-Trap:
Deramax-Trap pracuje v kmitočtovej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadení pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo.
Pozn. Deramax-Trap je odpudzovač divoké zvery, viacmenej môže mať vplyv napr. na domáce mačky, psy, alebo kone. Nie je ale nutné riešiť nejaké zvláštne opatrenia stránenia domácich zvierat. Celkom postačuje, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom. Odpudzovač divoké zvery teda vášmu domácemu zvieraťu neublíži, len sa môže zviera tomuto priestoru vyhýbať. Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ odpudzovača použitý na zviera zatvorené v klietke apod.
Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovača - plašiča Deramax-Trap:
Inštalácia odpudzovača - plašiča divokej zvery spočíva len v pripojení napájacej 9V batérie (bežný typ) a jeho umiestnenie do priestoru určeného k ochrane. Ďalej pracuje prístroj celkom automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie. V prípade požiadavky na vypnutie prístroja je potom možné využiť vypínač.
Rozsah účinnosti tohto odpudzovača - plašiča divokej zvery, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestoru až do 200m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 13metrov v uhle cca 120stupňov. Pozn. vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľko metrov od prístroja rozšírený až na 180stupňov.
Ultrazvukový odpudzovač divokých zvierat Deramax-Trap je možné použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, viacmenej v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.
Technické údaje odpudzovača - plašiča Deramax-Trap:
Napájanie: 9V batéria (6F22). Batéria nie je súčasťou dodávky. Jedná sa o celkom bežný typ.
Vstavaný vypínač: áno
Doba prevádzky na 1batériu: až 2 roky pri použití lítiovej batérie, 1 rok pri použití alkalickej batérie, 6 mesiacov pri použití zinko-uhlíkovej batérie
Dosah vo vnútorných priestoroch: podľa členitosti až 200m2
Dosah vo vonkajších priestoroch: 13 metrov. Uhol záberu 120stupňov (180stupňov)
Okolná teplota: -20°C až +60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)
VYROBENÉ V ČR!
Prečo kúpiť práve odpudzovač - plašič Deramax-Trap?
Deramax-Trap je kvalitný ultrazvukový odpudzovač srnčej, jelenej, dančej zvery, divokých prasiat, líšiek, jazvecov, zajacov apod.
Z technického hľadiska je špičkou na súčasnom trhu s batériovými odpudzovačmi škodcov a to nielen v rámci ČR ale aj z globálneho hľadiska, pretože samozrejme sledujeme aj všetky podstatné zahraničné produkty tohto typu. Jedná sa o výkonné zariadenie napájané 9V batériou určené k vymedzeniu pohybu divokej zvery v rámci chráneného priestoru.
Jedná sa skutočne o Český produkt?
Odpudzovač - plašič Deramax-Trap je vyrábaný v zhode s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba odpudzovača Deramax-Trap je riešená tiež s ohľadom na životné prostredie a možnosť jednoduchej recyklácie. Súčasťou prehlásenia o zhode je aj deklarácie RoHS kompatibility, ktorú dodržujeme a ktorá vylučuje použitie olovnatých a iných toxických materiálov. K celkovému environmentálnemu chovaniu patrí samozrejme aj korektný odvod recyklačných poplatkov a zapojenie do systému spätného odberu a využitie obalov.
Záruka vrátenia peňazí
Na odpudzovač - plašič divokej zvery Deramax-Trap poskytujeme 60 dennú dobu pre jeho vyskúšanie. Pokiaľ by ste teda neboli s odpudzovačom spokojný, môžete ho do 60 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime čiastku uhradenú za tento prístroj.
Riešenie prípadnej poruchy prístroja
Reklamácie v prípade poruchy prístroja riešime ihneď a to výmenou za nový prístroj!
Špecifikácia
Váha 0.072 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Doplnky a súvisiace
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.