Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Elektronická cigareta EGO-T 2ks

Kód: 001154 Produktové číslo: 8595563701935
Elektronická cigareta eGo-T je prvá e-cigareta s prevratným spôsobom plnenia. Už žiadne dokvapkávanie liquidov do vatičky, ale priamo do cartridga. Elektronická cigareta eGo-T má vďaka svojmu unikátnemu systému plnenia väčšiu dymivosť a tým získavate väčš

Žiadne hodnotenie.
Záruka: 2 roky
Skladom 1 ks
18,45 €
(18,45 €/Ks)
 


Elektronická cigareta EGO-T 2ks
Elektronická cigareta eGo-T je prvá e-cigareta s prevratným spôsobom plnenia. Už žiadne dokvapkávanie liquidov do vatičky, ale priamo do cartridga. Elektronická cigareta eGo-T má vďaka svojmu unikátnemu systému plnenia väčšiu dymivosť a tým získavate väčší pôžitok z fajčenia. EGO-T má batériu o výkone 650mAh, takže vydrží 4x dlhšie ako klasické cigarety. S plne nabitými batériami je teda možné bez starostí odísť napríklad na celý deň preč.

Úplne nová funkcia „5-click protection“ uzamkne v priebehu dvoch sekúnd spínaciu batériu po stlačení tlačidla. Jedná sa o ochranu proti nechcenému stlačeniu v kabelke alebo vrecku. Budete si chcieť pofajčiť, stačí batériu odomknúť opätovným stlačením tlačidla 5x rýchle za sebou.

Ďalšou novinkou je „Tank systém“, čo znamená, že sa už nebude používať buničina, ale do prázdnej náplne sa naleje kvapalina nazývaná e-liquid. Následne sa zastrčí takzvaný Tank do atomizéru a Vy si už môžete vychutnávať dym obľúbenej príchute.


Parametre:

Farba: čierna
Kapacita batérie: 650mAh
Životnosť batérie: 300 nabíjacích cyklov

Rozmery: dĺžka 155 mm, šírka 15 mm a váha 46g

Doba nabíjania: približne 2 hodiny

Obsah balenia:
•2x TANK atomizér eGo-T čierny
•2x Batéria eGo-T 650mAh s funkciou 5 click protection
•5x TANK (s náplňou e-liquidu)
•1x Nabíjačka na 220 V
•1x USB nabíjačka do PC
•1x Český manuál

Upozornenie:

Tento výrobok môže podľa prevedenia obsahovať nikotín a je nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosah detí. Zákaz predaja osobám mladším 18 let. Objednaním tohto produktu potvrdzujete, že je Vám viacej ako 18 rokov.
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.