Domov / Dom a záhrada
Podrobné informácie o tovare

Meteostanica WH1080

Kód: 016781 Produktové číslo: 8595118850583
Meteostanica WH1080

64 hodnotenie
Záruka: 2 roky
Tovar nie je na sklade. Termín dodania sú 2-3 dni.
92,40 €
(92,40 €/Ks)
 


Meteostanica WH1080
Meteostanica WH1080 meria: barometrický tlak (920–1080hPa), vonkajšiu teplotu (-40°C až 65°C), vnútornú teplotu (0°C až +50°C), vonkajšiu a vnútornú rel.vlhkosť (1%-99%), rýchlosť vetra (0–50m/s) a množstvo zrážok (0–9999mm/1h/deň/týždeň/mesiac, alebo celkový od resetu). Ďalej zobrazuje: dátum a čas(DCF-77-rádiom riadený), rosný bod, graf vývoja tlaku, fázu mesiaca a animovanú predpoveď počasia. Dáta sú ukladané do vnútornej pamäte EEPROM a je ich možno preniesť do PC a ďalej spracovávať. Prehľadný podsvietený dotykový displej. Napájanie: 3xAA-základňa, 2xAAA-vonkajšia jednotka (nutné použiť alkalické, alebo líthiové batérie). Súčasťou dodávky je software a USB kábel.
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Hodnotenie
Rasťo hodnotil: Čas: 10:15 Dátum: 30.08.2016
Je to poloprofesionálna meteostanica. Jej hlavnou výhodou je tá pamäť a možnosť exportu do Excelu. Ak vás toto nezaujíma, môžete si kúpiť lacnejšiu meteostanicu.
Zatiaľ som nedosiahol naplnenie pamäte, ale na internete som našiel že pamäť netreba vymazávať, že meteostanica prepisuje najstaršie dáta novými. Tyčku s meracími senzormi treba umiestniť správnym smerom, aby vám sedelo meranie smeru vetra. Tiež by to nemalo byť blízko steny alebo strechy, aby vám rozpálená strecha alebo múr neovplyvňovalo meranie teploty.
Ja som celkovo spokojný.
- Ukladanie všetkých nameraných údajov do pamäte a možnosť prenosu údajov do počítača cez USB. Dáta exportuje v tabuľkovom formáte *csv, ktorý sa dá otvoriť v Exceli a uložiť ako xls. Môžete si robiť ľubovoľné grafy v závislosti od času. Softvérovo sa dá - Dosť slabý displej, písmená sú sivé, nie čierne, čitateľný je iba z blízka (neviem, možno je to vlastnosť iba tej mojej) - pre mňa je ovládanie dotykovým displejom trochu nepraktické, - ak chcete zobraziť denné maximum alebo minimum, musíte neprakticky