Podrobné informácie o tovare

LED pásik biely IP54 3528 120LED/ m

Kód: 002264
Jedná sa o novú generáciu veľmi úsporných a lacných LED osvetlení, ktoré sú veľmi šetrné k životnému prostrediu a ušetrí zároveň Vašu peňaženku. Tento LED pásik je ohybný, môže sa použiť do zaoblených miest a je vhodný iba pre interiéry. Pre ľahšiu inšta

Žiadne hodnotenie.
Záruka: 2 roky
Skladom 1 ks
Zľava 10%
Cena pred zľavou: 27,91 €
Ušetríte: 2,79 €
25,12 €
(25,12 €/Bal)
 


LED pásik biely IP54 3528 120LED/ m
Jedná sa o novú generáciu veľmi úsporných a lacných LED osvetlení, ktoré sú veľmi šetrné k životnému prostrediu a ušetrí zároveň Vašu peňaženku.

Tento LED pásik je ohybný, môže sa použiť do zaoblených miest a je vhodný iba pre interiéry. Pre ľahšiu inštaláciu je opatrený z druhej strany lepiacou páskou. LED pásiky svietiace jedným farebným odtieňom sa hodí predovšetkým ako efektné osvetlenie. Farebný tón dodá nasvětleným predmetom osobitnej a zaujímavý nádych. Záleží len na Vašu fantáziu, akým spôsobom ich využijete. Samozrejme aplikácie LED pásikov má neobmedzené využitie a dajú sa použiť prakticky všade.

LED pásik nie je vodotesný, preto nie je vhodný pre vonkajšie použitie. Na jednom metri pásku je 120 SMD LED, môžu sa strihať na vyznačených miestach po 2,5 cm. Pásky sa medzi sebou môžu prepájať pomocou našich konektorov.
Špecifikácia
Váha 0.209 kg
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.