Podrobné informácie o tovare

Strážca vzdialenosti dieťaťa, zvieraťa

Kód: 015376
Strážca vzdialenosti dieťaťa, zvieraťa

Žiadne hodnotenie.
Skladom 1 ks
12,38 €
(12,38 €/Ks)
 


Strážca vzdialenosti dieťaťa, zvieraťa
Už sa Vám niekedy stratilo dieťa? Už ste si niekedy prežili tú hrôzu, že ho samotné niečo prejde, alebo že už ho nikdy v živote neuvidíte? Prebehlo Vám pritom hlavou koľko detí že sa každý rok stratí a zmizne bez stopy? Spomenuli ste si na tie hrôzostrašné prípady, keď boli ľudia unášaní pre ilegálne obchodovanie s ľudskými orgánmi alebo detskou pornografiou?

Naše miniatúrne sada Vás pípaním upozorní, ak sa od Vás Vaše dieťa vzdiali viac než je bezpečné (táto vzdialenosť je nastaviteľná). Postačí, ak má dieťa pri sebe miniatúrne krabičku veľkosti väčšej mince. Môže ju mať napríklad vo vrecku, nosiť jej na krku na šnúrke, môže ju mať zasiať v odeve a ani o ňu nevedieť alebo si ju môže napríklad pripnúť ako prívesok na kľúče ....

Podobne ako dieťa môže byť strážené akékoľvek zviera (pes, mačka) alebo prakticky akýkoľvek predmet (bicykel, lyže, peňaženka atp.)

A ak sa už stane to najhoršie a dieťa sa naozaj stratí, iba na prístroji prepnete funkciu a stane sa z neho vyhľadávač dieťaťa v dave. Ak sa k dieťaťu priblížite, tak Vás prístroj upozorní, že je dieťa niekde nablízku a Vy ho len zatiaľ v dave nevidíte.

Tech. parametre:
Napájanie: vysielač 1x 3V gombíková batéria (v sade)
prijímač: 1x AAA mikrotužková batéria
Signalizácia: zvuková a vibračná
Facebook Komentáre
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captcha
Zobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.